Начальниця Києво-Святошинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталія Волощук провела сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання реєстрації та використання РРО/ПРРО.».
Під час спілкування податківець відповідала на численні запитання платників податків щодо обов’язковості використання РРО/ПРРО всіма суб’єктами господарювання, які проводять свою діяльність у сфері готівкових розрахунків.
Крім того, Наталія Волощук нагадала платникам про повернення відповідальності суб’єктів господарювання за порушення використання РРО/ПРРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
На всі поставлені запитання фахівець надала вичерпні відповіді.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Києво-Святошинська ДПІ