На Макарівщині провели зустрічі з фізичними особами-підприємцями щодо обов’язку застосування РРО
опубліковано 05 жовтня 2023 о 15:10
![](/data/material/000/598/716192/651ea73a99e4f.jpg)
Днями начальник Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо застосування РРО або ПРРО провела зустрічі з фізичними особами-підприємцями, які провадять діяльність на території Макарівщини.
Під час спілкування з платникам податків роз'яснено, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219 відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту не проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції.
Під час заходу податківці відповіли на всі запитання та роздали друковану продукцію зазначеної тематики.
Макарівська ДПІ