Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Бучанщина: Нарахування та строки сплати майнових податків

, опубліковано 04 липня 2024 о 13:07

Нещодавно очільниця Бучанського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Юліана Барановська зустрілася з бізнесом у форматі «круглого столу». Захід присвячений темі: «Майнові податки: нарахування та строки сплати. Порядок нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання за 2023 рік».
У ході зустрічі Юліана Барановська детально розглянула ключові аспекти нарахування та сплати майнових податків за 2023 рік. Особливу увагу було приділено мінімальному податковому зобов’язанню (МПЗ), яке викликало чимало запитань серед підприємців. На основі нових положень податкового кодексу було роз’яснено, що МПЗ нараховується для підприємств та фізичних осіб-підприємців (ФОП), які використовують земельні ділянки для сільськогосподарських потреб. Це зобов’язання зменшується на суму окремих податків і зборів, що дозволяє підприємцям оптимізувати свої витрати на сплату податків. Також було обговорено особливості нарахування податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

Наприкінці зустрічі Юліана Барановська запропонувала використовувати можливості Комунікаційної податкової платформи, яка створена для надання практичної оперативної допомоги платникам податків та повідомив її електронну адресу: kyivobl.ikc@tax.gov.ua, запросивши платників надсилати на цю адресу запити або звернення з коротким змістом питання та контактами для зворотного зв’язку.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua 
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast