Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Білоцерківщина: обговорення погашення податкового боргу та вимог щодо заповнення платіжних інструкцій

, опубліковано 04 липня 2024 о 13:10

Нещодавно в онлайн – форматі відбулася зустріч з представниками бізнесу за участі заступниці начальниці Білоцерківського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Олени Труш. Основна тема заходу – «Погашення податкового боргу та вимоги щодо заповнення платіжних інструкцій».

Податківиця детально роз'яснила учасникам заходу процедуру погашення податкового боргу. Обговорювалися ключові аспекти, що стосуються порядку сплати боргу, а також можливі наслідки за несплату або несвоєчасну сплату податкових зобов’язань.

Особливу увагу приділили правильності заповнення платіжних інструкцій для уникнення помилок, які можуть призвести до затримок або відмов у зарахуванні платежів.

Учасникам було надано детальну інформацію про необхідні реквізити, які повинні бути вказані у платіжних документах. Зокрема, у полі  «Призначення платежу» зазначати: 140 податковий борг «назва податку» 

Платникам податків рекомендовано уважно стежити за своїми податковими зобов’язаннями та своєчасно їх виконувати, щоб уникнути нарахування пені та штрафів.

Правильне заповнення платіжних інструкцій є критично важливим для забезпечення своєчасного та коректного зарахування коштів.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast