Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Хто вважається членами сім’ї фізичної особи першого та другого ступенів споріднення?

, опубліковано 16 січня 2020 о 09:15

Головне управління ДПС у Київській області з огляду на триваючу деклараційну кампанію нагадує громадянам визначення понять  членів сім’ї фізичної особи першого та другого  ступенів споріднення.

Так, відповідно до норм п.п. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI, членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення для цілей розд. IV ПКУ вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.
Членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення для цілей розд. IV ПКУ вважаються її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки.