Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підсумки діяльності Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області за основними напрямками за квітень 2023 року

опубліковано 09 травня 2023 о 16:54

Білоцерківською ДПІ ГУ ДПС у Київській області створюються сприятливі умови для платників податків, з метою якісного надання адміністративних послуг, постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо впровадження податкових новацій  та реалізації пріоритетних напрямків податкової політики.

За квітень 2023 року кількість наданих адміністративних послуг працівниками Білоцерківської становить –2109, із них:

Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків –756;

Внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 0;

Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків –189;

Реєстрація реєстратора розрахункових операцій –100;

Реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 104;

Реєстрація розрахункових книжок –32;

Надання витягу з реєстру платників податку на додану вартість –15;

Серед фізичних осіб – підприємців актуальною є послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку – 328, (в тому числі в електронному вигляді 278); та послуга з реєстрації платника єдиного податку - 414 (в електронному вигляді – 371).

За квітень 2023 року Білоцерківською ДПІ було видано 4 довідки – підтвердження статусу податкового резидента України, за формою, згідно наказу Міністерства фінансів України від 19.08.2022 №248 «Про затвердження форми довідки – підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування відповідно до норм міжнародних договорів» із змінами.  

В Центрі обслуговування платників Білоцерківської ДПІ постійно надаються рекомендації з питань використання сервісу ДПС «Електронний кабінет платника». Надається практична допомога щодо подання звітності в електронному вигляді через Електронний кабінет та інші можливості при його використанні. 

Нагадуємо, що перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua. 

Інформацію з питань режиму роботи Білоцерківської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04563)9-12-27 або на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua. 

Білоцерківська ДПІ