Начальник Богуславської ДПІ провела сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», під час якого інформувала платників щодо використання сервісів Електронного кабінету, зокрема, в частині можливостей електронного листування з органами ДПС.
Платникам роз’яснили переваги застосування засобів електронної комунікації з податковою службою, наголосили, що сервіси Електронного кабінету дозволяють взаємодіяти з податковою службою дистанційно, без особистих візитів до служби, а функціонал Е-кабінету постійно оновлюється, з урахуванням потреб платників.
Додзвонювачі отримали повні та вичерпні відповіді на поставлені питання.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast